Renovace a ochrana laku

Nabízíme profesionální renovaci povrchu laku. Chcete-li Vaše auto oživit nebo připravit k prodeji, neváhejte a využijte naší služby - renovace a ochrana laku.

My Váš vůz nejenže vyčistíme, ale také mu dodáme ošetřením kvalitními vosky dlouhodobou ochranu laku a snadnou údržbu vozu. Navrátíme Vašemu vozu původní vlastnosti, lesk a hloubku barvy.

Výhody renovace laku:

  • vyšší hodnota vozidla až o několik desítek procent
  • prodloužená životnost laku
  • ochrana autolaku před vnějšími vlivy
  • odstranění drobných poškození a škrábanců vzniklé z běžného provozu

Pokud se na laku vyskytují hlubší škrábance, výseky od kamínků apod., provedeme po dohodě se zákazníkem jejich opravu.

Jak renovace laku probíhá?

Nejprve umyjeme a očistíme lak karoserie od různých nečistot, hmyzu a asfaltu. Poté karoserii do sucha vytřeme a provedeme ošetření vnějších plastů. Matový a zoxidovaný lak zbrousíme úhlovou bruskou, která má na kotouči nanesenou tekutou brusnou pastu. Tím odstraníme drobnější škrábance a jemné rýhy. Hrubost pasty se odvíjí od zašlosti laku a hloubky oděrek. Takto se postupně obrousí celá karoserie, vůz opět umyjeme a vytřeme do sucha. Takto ošetřené vozidlo je připraveno na realizaci dlouhodobé ochrany laku.

Než naneseme vosk, na ochranu laku, polepíme tenkou vrstvou lepicí pásky venkovní lišty a plasty. Poté naneseme vosk po celé karoserii, i na špatně dostupných místech a rozleštíme lak do vysokého lesku. Při renovaci laku používáme pouze kvalitní přípravky k tomu určené.

Cena renovace laku se liší dle velikosti vozu, stupně poškození a kvality laku. Podrobný rozpočet opravy Vám připravíme při Vaší první návštěvě nebo na základě telefonické dohody.