Tónování autoskel

Tónování autoskel a veškeré další úpravy zatmavení skel se musí řídit podle vyhlášky EHK č. 43, resp. směrnicí 92/22/EHS a poté musí být podle nich schváleny.

Celková propustnost čelního skla nesmí být menší než 75% a přední boční sklo 70%. Řídíme se těmito předpisy, abyste neměli při následné dopravní kontrole zbytečné problémy.

Tónování autoskel

Tónování autoskel je praktický a v neposlední řadě také designový prvek, který Vašemu autu určitě prospěje. Nabízí spoustu výhod a mezi řidiči je tónování autoskel čím dál více oblíbené. Jsme akreditované středisko na instalaci autofólií. Provádíme tónování autoskel na profesionální úrovni, s kvalitním nářadím a s autofólií splňující náročné požadavky. Instalace fólií na většině vozů probíhá bez demontáže skel a aplikace na všechna okna trvá cca 3 hodiny.

Všechny odstíny fólií máme v naší firmě skladem a Vy si tak můžete vybrat ten správný odstín přímo u nás na místě, kde si je můžete nechat také profesionálně a rychle nainstalovat. Zároveň Vám velmi ochotně poradíme s výběrem nejvhodnějšího typu fólie tak, aby tónování autoskel splnilo veškeré Vaše požadavky a bylo v souladu s vyhláškou, upravující zatmavení skel.

Používáme značkové fólie od amerického výrobce firmy SunTek. Autofólie SunTek Vám zajistí velice kvalitní tónování autoskel na jakémkoliv typu vozidla. Při výrobě této fólie jsou dodržovány přísné výrobní podmínky, díky kterým je tento materiál na vysoce profesionální úrovni. Zachovává si své vlastnosti, jako jsou životnost, stálobarevnost, odolnost proti mechanickému poškození, na nejvyšší úrovni kvality, kterou můžete očekávat. Na výběr je celá řada úrovně zatmavení.

Výhody tónování autoskel

Autofólie SunTek určené pro tónování autoskel přináší spoustu výhod:

  • pomáhá chránit posádku před slunečním zářením
  • snižuje teplotu ve voze
  • chrání Vaše soukromí
  • chrání skla před kolemjdoucími zloději
  • chrání před rozbitím skla při nehodě
  • vylepšuje vzhled vozidla

Díky vlastnostem fólie a samotné aplikaci na vnitřní stranu skel, dochází k úspoře nákladů. V letním období fólie zabrání a odrazí sluneční záření do interiéru a snižuje tak teplotu ve voze. Posádka je, díky tónování autoskel, uvnitř vozu chráněna před ostrými slunečními paprsky. Zejména děti si takovou ochranu zaslouží. Všechny odstíny fólií zabraňují průchodu až 99 % škodlivého UV záření. Pomáhají tak chránit zařízení a vybavení interiéru vozu před vyblednutím.

Tónování autoskel také významně snižuje prostupnosti světla, což vede k vytváření pocitu soukromí a rovněž brání nežádoucím pohledům dovnitř vozu. Například přepravované nebo zapomenuté věci nejsou vidět a nelákají tak kolemjdoucí zloděje.

Fólie určené pro tónování autoskel pomáhají zachovat kompaktnost skla, sklo se při nehodě neroztříští, úlomky skla se nerozletí po interiéru a neporaní tak osoby ve vozidle. Na vozidlo lze aplikovat, spolu se zatmavenou autofólií, také bezpečnostní fólii, jejíž primární funkcí je snížení rozbití skla na minimum.

V neposlední řadě vypadá autofólie na sklech velmi dobře a tónování autoskel výrazně zdokonalí vzhled Vašeho vozu.

Tónování autoskel a veškeré další úpravy zatmavení skel se musí řídit podle vyhlášky EHK č. 43, resp. směrnicí 92/22/EHS a poté musí být podle nich schváleny. Celková propustnost čelního skla nesmí být menší než 75% a přední boční sklo 70%. Řídíme se těmito předpisy, abyste neměli při následné dopravní kontrole zbytečné problémy.