FAQ

Hlavní důvod, proč se řidiči rozhodnou pro celopolep, je převážně změna barvy vozu nebo mít originální vzhled. S celopolepem můžete kompletně změnit image vašeho auta. Další výhody jsou - ochrana původního laku (před poškrábáním, odletujícími kamínky atd.) a také prodlouží životnost vašeho vozu. Na výběr je široká paleta barev.

Pokud je celopolep odborně provedený a je použita kvalitní fólie, vydrží na vozidle minimálně 3 roky. My zákazníkům doporučujeme vyměnit polep po 5 letech, do té doby je garantována stálobarevnost fólie.

Fólii lze kdykoliv snadno odstranit bez poškození původního laku, nejpozději do 3 let od aplikace.

U nás se za odstranění celopolepu platí. Pokud si ho budete chtít odstranit sami, poradíme vám jak na to a dáme vám návod.

Ano. Polepy je snadné vyměnit, stačí pouze vyměnit poškozenou část. Celopolep lze také připojistit u vaší pojišťovny.

Ne. Stačí akorát běžně umýt, jak jste zvyklí, od těch největších nečistot. Před samotnou aplikací fólie si celé auto ručně umyjeme sami. Používáme kvalitní autokosmetiku, protože dokonalé umytí auta je před aplikací velmi důležité.

Je to úplně stejné, jako s běžným auto lakem. Lze používat běžně dostupnou autokosmetiku.

Ano. Námi používané fólie jsou mechanicky odolné a je-li celopolep proveden odborně, tak fólii myčka nepoškodí.

Ano. I v případě, že vozidlo má nezměněnou registrační značku, stejné díly i je-li dokonce zachována původní barva, je podle současných zákonů nutný zápis do TP.

Cena závisí na velikosti a typu vozu. Pohybuje se od 15.000,- Kč za polep průměrné velikosti auta.

Používáme atestované fólie značky infrasol vyrobené v USA.

Výrobce fólií poskytuje 5 let záruku, na to, že fólie nepopraská a také samozřejmě na stálost barvy. Naše firma poskytuje záruku na práci standartně 2 roky.

Pokud má vozidlo již od sériové výroby tónovaná skla, tak dle vyhlášky ČR nemůže. Je možné použít fólii s 75% propustností světla.

Montáž fólií na většinu vozů trvá v rozmezí 3,5 až 4 hodiny dle typu auta.

Ano, všechny odstíny černé barvy máme skladem, proto si zákazník může vybrat přímo na místě.

Nastavení cookies